Wypożyczalnia nart

Udany wypad na narty warto zacząć z Jeleniej Góry.

Wokół miasta ciągną się malownicze trasy biegowe, a w pobliżu są trzy miejsca doskonałe do zjazdów. 7 tras zjazdowych w Karpaczu, niezwykłe widoki z Łysej Góry i 12 kilometrów zjazdów ośrodka Skiarena Szrenica - Szklarska Poręba pozwalają poszaleć, szczególnie, że stoki wciąż nie są zbyt oblegane. Biegacze mają do dyspozycji bardzo sympatyczne trasy pod Chojnikiem i na polanie Jakuszyckiej. Narciarzy czeka tu sporo wrażeń.

Kto nie wozi nart ze sobą może na miejscu wypożyczyć solidny sprzęt. Nasza wypożyczalnia nart oferuje wysokiej jakości wyposażenie dla narciarzy. W zależności od celu wycieczki i własnych upodobań, można skorzystać z różnych modeli nart 6 renomowanych producentów: Atomic, Elan, Head, Rossignol, Rolke i Salomon.

  gondola świeradów zdrój


Narty wypożyczane są z wraz profesjonalnymi butami narciarskimi i kijkami.

Oprócz modeli dla dorosłych, dostępne są również lżejsze narty dla dzieci. Początkujący zdobywcy stoków mogą skorzystać z rady doświadczonego instruktora narciarstwa.

Sami jesteśmy narciarzami i instruktorami. Przejechaliśmy tu każdy kilometr i ręczymy, że trasy biegowe są dobrze oznaczone i bezpieczne dla najmłodszych. Śnieg zalega tu długo, często w marcu wciąż są bardzo dobre warunki do biegania. Na pobliskich stokach narciarskich (Karpacz, Skiarena Szrenica, Łysa Góra) część tras zjazdowych jest dośnieżana i oświetlona. Wszystkie są wyposażone w wyciągi narciarskie. Mimo dobrej jakości tras, stoki nie są zatłoczone. Jedynie w okolicach Nowego Roku należy spodziewać się tłumów.

Jelenia Góra świetnie sprawdza się, jako baza wypadowa na zimowe wycieczki. W trasę biegową można wyjść bezpośrednio z miasta, na stoki podjechać w mniej niż pół godziny. Atrakcje mają bardzo zróżnicowany poziom trudności. Obok kilku miejsc dedykowanych profesjonalistom, są również trasy dla dzieci i osób, które dopiero zaczynają przygodę z narciarstwem. Jednym i drugim służymy wysokiej jakości sprzętem narciarskim.

zobacz cennik wypożyczenia nart